No products in the cart.
Description
| Screen size | 55 Inches |
| Brand | XIAOMI |
| Display technology | 4K UHD |
| Resolution | 4K |
| Refresh rate | 60 Hz |
| Special features | Bezel-Less Design, Built-In Speaker |
| Included components | Power Cable, Remote Control, User Manual, Warranty Card |
| Connectivity technology | Bluetooth |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Product dimensions | 7.6D x 122.6W x 71.1H centimeters |










Reviews
There are no reviews yet.